Strony internetowe

projekty wykonane przez nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu innowacyjnych aplikacji webowych
dla biznesu i użytkowników indywidualnych.

Żłobek Miejski

w Katowicach

PHP
HTML + CSS
JavaScript
CMS

Przebudowa strony internetowej dla Żłobka w Katowicach była kompleksowym zadaniem, które wymagało uwzględnienia zarówno aspektów wizualnych, jak i funkcjonalnych, włączając w to standardy dostępności, takie jak WCAG (Web Content Accessibility Guidelines), oraz różne wersje językowe.

Polska Pofabryczna

PHP
HTML + CSS
JavaScript
PHP

Zrealizowaliśmy stronę internetową dla projektu fotograficznego Polska Pofabryczna, specjalizującego się w fotografii przemysłowej. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Główny obszar działań to Ogólnopolski Projekt Fotograficzny, którego celem jest dokumentowanie architektury przemysłowej w Polsce i propagowanie dziedzictwa narodowego poprzez artystyczne wystawy zdjęć.

CADesigner Engineering

PHP
HTML + CSS
JavaScript
PHP

Projekt i realizacja strony internetowej dla firmy CADesigner Engineering, specjalizującej się w inżynierii i nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. Firma skupia się na ciągłym rozwoju i wprowadzaniu innowacyjnych technologii w przemyśle, jednocześnie prowadząc trafne zarządzanie.

Parafia św. Jana i Pawła

Męczenników

w Katowicach

PHP
HTML + CSS
JavaScript
CMS

Przygotowanie witryny internetowej dla Parafii św. Jana i Pawła Męczenników w Katowicach stanowiło kompleksowe zadanie, którego celem było stworzenie nowoczesnego i przyjaznego interfejsu dla wspólnoty parafialnej. Projekt opierał się na wdrożeniu jednego z autorskich szablonów opracowanych przez firmę.

Parafia pw.

Ducha Świętego

w Tychach

PHP
HTML + SCSS
JavaScript
CMS

Realizacja strony internetowej dla Parafii Ducha Świętego w Tychach stanowiła wszechstronne wyzwanie, kierujące się celem stworzenia nowoczesnego oraz user-friendly interfejsu dla lokalnej społeczności parafialnej. Projekt został oparty na implementacji autorskiego szablonu, przygotowanego przez naszą firmę.

SOLAG

PHP
HTML + CSS
JavaScript
CMS

Projekt budowy strony internetowej dla firmy SOLAG to kompleksowe przedsięwzięcie ukierunkowane na zaprezentowanie szerokiej oferty opakowań szklanych. Firma SOLAG, założona w 1999 roku, jest partnerem czołowych producentów opakowań szklanych w Polsce, Rosji, Ukrainie i we Włoszech. Specjalizuje się w dostarczaniu różnorodnych butelek, słoików oraz opakowań dla branż farmaceutycznej i kosmetycznej.

Żłobek miejski w Katowicach

PHP
HTML + CSS
JavaScript
CMS

Stworzenie projektu strony internetowej dla Żłobka Miejskiego w Katowicach było wyjątkowym zadaniem, skupiającym się na nowoczesnym designie, dostępności i funkcjonalności. Efektem była interaktywna platforma, która umożliwiała łatwy dostęp do informacji i zasobów dla rodziców i opiekunów.

Qlab Labolatory of light

PHP
HTML + CSS
JavaScript
CMS

Projekt strony internetowej dla firmy specjalizującej się w kompleksowym projektowaniu oświetlenia architektonicznego. Koncentrując się na badaniach nad wpływem światła na ludzi oraz na wizji architektonicznej obiektów, firma projektuje optymalne oświetlenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Jej praca obejmuje pełen zakres oświetlenia, w tym oświetlenie podstawowe, dekoracyjne, awaryjne, specjalistyczne, zewnętrzne oraz zarządzanie światłem.